Црна лубеница семиња

Краток опис:

1. Име на производот: Црна лубеница семиња
2. Одделение: Одделение АА, ААА одделение
3. Големина: 9 см, 10 см, 10.5cm, 11cm
4. Исечете: нова култура
5. Спецификација: Чистота: 99,9% Влага: 9% Додаток: 1% Несовршени: 3%
6. Пакување: 25/50 килограми ПП вреќи, 25 кг хартиени кеси, или според requirment купувачи.
7. Пакување: 13MT по 20FCL, 26MT по 40FCL.
8. Минимална Подреди по: ONE 20FCL ИЛИ 40FCL
9. Испорака: Во рок од 10 дена по приемот на депозит
10. Начин на плаќање: T / T, D / P, L / C
11. Документи: фактура, пакување листа, сертификат за потекло, сертификат за CIQ


детали за производот

Тагови производ

1. Име на производот: Црна лубеница семиња 
2. Одделение: Одделение АА, ААА одделение
3. Големина: 9 см, 10 см, 10.5cm, 11cm
4. Исечете: нова култура
5. Спецификација: Чистота: 99,9% Влага: 9% Додаток: 1% Несовршени: 3%
6. Пакување: 25/50 килограми ПП вреќи, 25 кг хартиени кеси, или според requirment купувачи.
7. Пакување: 13MT по 20FCL, 26MT по 40FCL.
8. Минимална Подреди по: ONE 20FCL ИЛИ 40FCL
9. Испорака: Во рок од 10 дена по приемот на депозит
10. Начин на плаќање: T / T, D / P, L / C
11. Документи: фактура, пакување листа, Сертификат за потекло, сертификат за CIQ

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !