Контактирајте не

адреса

Wangkou град Jinghai Окружниот Тијанџин во Кина

Е-пошта

 info@gxyfoods.com

 

телефон

Џек Ши Мобилен телефон: 86-13110080201 (whatsapp / WeChat)

Тел: 86-22-28836041,68836119

Факс: 86-22-28836119

 

часа

од понеделник до недела. 24 часа


WhatsApp Online Chat !