Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Сакам да добијам понуда?

Вие треба да обезбеди видот, големината, пристаниште

За пакување

Во принцип, користи 25 кг ПП торба, се разбира, по желба на клиентот

За примероци и товарни

Примероци е бесплатно, но треба да се обрне на товар.

Време на испорака

Во рок од 7 дена по приемот на депозитот.

Зошто да изберете нас?

Ние имаме сопствена фабрика, и опремен со боја-машина, рентген машина, метал детектор, каменување машина, процентот машина, стерилизатор итн врвот опрема. Ние со задоволство ќе ве натера да се конкурентни понуди по конкурентни цени и услуги од прва класа.

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !