Вести

  • Време на мислењето: Jul-05-2018

    TIANJIN GXY храна компанија е водечка кинески производител фабрика на семки од сончоглед, семки од тиква, лубеница семиња и јатки. Ние имаме свои квалификации извозот и одделение А квалификација од Кина обичаи. Основана е во 1990 година, зафаќа површина од над 50.000 квадратни метри на фабриката ...Прочитај повеќе »

WhatsApp Online Chat !