Lajme

  • Ora Post: Jul-05-2018

    Tianjin GXY USHQIMI COMPANY është duke udhëhequr fabrikën kineze prodhuesit e fara luledielli, fara kungull, fara shalqi dhe kernelit. Ne kemi kualifikimet tona vet eksportuese dhe klasën e një kualifikim nga doganat porcelani. Themeluar në vitin 1990, mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 50.000 metra katror të fabrikës ...Lexo më shumë »

WhatsApp Online Chat !