treg

Si një fabrikë origjinale prodhues, kemi filluar eksportimin e biznesit që nga viti 2000,
dhe marrjen e bashkëpunimit me sasi të madhe të klientëve në botë.

Klientët tanë janë nga
Evropa: Britania, Franca, Gjermania, Italia, Rusia, Suedia, Spanja, Sllovenia, Polonia, Rumania, Bullgaria, Greqia, Maqedonia, Hungaria, Azerbajxhani, Kroacia, Letonia

Klientët Lindjen e Mesme: Marok, Algjeri, Tunizi, Egjipt, Arabia Saudite, Jemeni, Omani, Emiratet e Bashkuara Arabe, ARTAL, Bahreini, Kuvajti, Iraku, Irani, Turqia, Siri, Liban, Jordani.

Në pjesët e tjera të konsumatorëve, të tilla si Shtetet e Bashkuara, Kanada, Meksikë, Brazil, Venezuela, Australi, Zelandën e Re, Filipinet, Malajzia, Vietnami, Tailanda, Afganistani, Turkmenistani, Kazakistani, Gjeorgjia, Tajvani, etj

Totally ne kemi klientë nga 51 shtetet dhe fusha.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC


WhatsApp Online Chat !