Сјај на кожата Семки од Тиква

Краток опис:

1. Име на производот: Блесок кожата Семки од Тиква
2. Одделение: Одделение АА, ААА одделение
3. Големина: 9mm, 10mm, 10.5cm, 11mm, 12см.
4. Исечете: нова култура
5. Спецификација: Чистота: 99,9% Влага: 9 % Додаток: 0.5% Несовршени: 3%
6. Пакување: 25/50 килограми ПП вреќи, 20/25 кг хартиени кеси, или според requirment купувачи.
7. Пакување: 13MT по 20FCL, 26MT по 40FCL.
8. Минимална Подреди по: ONE 20FCL ИЛИ 40FCL
9. Испорака: Во рок од 10 дена по приемот на депозит
10 .Payment: T / T, D / P, L / C
11. Документи: фактура, пакување листа, сертификат за потекло, сертификат за CIQ


детали за производот

Тагови производ

1. Име на производот: Сјај на кожата Семки од Тиква 
2. Одделение: Одделение АА, ААА одделение
3. Големина: 9mm, 10mm, 10.5cm, 11mm, 12см.
4. Исечете: нова култура
5. Спецификација: Чистота: 99,9% Влага: 9 % Додаток: 0.5% Несовршени: 3%
6. Пакување: 25/50 килограми ПП вреќи, 20/25 кг хартиени кеси, или според requirment купувачи.
7. Пакување: 13MT по 20FCL, 26MT по 40FCL.
8. Минимална Подреди по: ONE 20FCL ИЛИ 40FCL
9. Испорака: Во рок од 10 дена по приемот на депозит
10 .Payment: T / T, D / P, L / C
11. Документи: фактура, пакување листа, Сертификат за потекло, сертификат за CIQ

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !