Семки од сончоглед 5009

Краток опис:

1. Име на производот: сончоглед 5009
2. Тип: 5009
3. Големина: 22/64 24/64 24/68 28/72
4. Исечете: нова култура
5. Спецификација: Чистота: 99,9% Влага: 10% Додаток: 1 Несовршени%: 3%
6. Пакување: 20/25 кг ПП вреќи, 20/25 кг хартиени кеси, или според requirment купувачи.
7. Пакување: 21MT по 40FCL, 23MT по 40HQ.
8. Минимална Подреди по: ONE 40FCL
9. Испорака: Во рок од 7 дена по приемот на депозит
10. Начин на плаќање: T / T, D / P, L / C
11. Документи: фактура, пакување листа, сертификат за потекло, сертификат за CIQ


детали за производот

Тагови производ

1. Име на производот: Семки од сончоглед 5009
2. Тип: 5009
3. Големина: 22/64 24/64 24/68 28/72
4. Исечете: нова култура
5. Спецификација: Чистота: 99,9% Влага: 10% Додаток: 1 Несовршени%: 3%
6. Пакување: 20/25 кг ПП вреќи, 20/25 кг хартиени кеси, или според requirment купувачи.
7. Пакување: 21MT по 40FCL, 23MT по 40HQ.
8. Минимална Подреди по: ONE 40FCL
9. Испорака: Во рок од 7 дена по приемот на депозит
10. Начин на плаќање: T / T, D / P, L / C
11. Документи: фактура, пакување листа, Сертификат за потекло, сертификат за CIQ

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !